Ваш городДнепр (Днепропетровск)?
Изменить

Отзывы - ВУЗ Открытый международный университет развития человека Украина (ОМУРЧ)

244 отзыва

Отзывы

Чтобы оставлять отзывы к акции вам необходимо авторизоваться или зарегистрироваться

09.11.19
marinajyos
Добрый день! Отличные цены от частного исполнителя! К написанию студенческих работ отношусь ответственно. Уникальность гарантирована.  Расценки на Телеграм канале: @diplom_kursovaya_referat
07.06.19
Анжелика
Хороший университет, заставляют учиться и готовиться к экзаменам с помощью подготовки можно много чего выучить, а не надеяться на оценку автоматом
08.02.19
Гость
Кто мне подскажет ,в этом университете берерут колясочников первой группы. Есть такие условия для таких дитей . и бесплатно ли тут, или нет, буду благодарна за ответ
14:58 13 апр.Анна
Гость, пожалуйста, есть возможность поступления с Вашей нозологией. Есть индивидуальные программы, есть возможность обучения. Бесплатность обучения гарантируется обласным Фондом инвалидов. Если Вы туда не обращаетесь, возможна лишь льготное обучение, но не бесплатное.
03.02.19
Мадина
Замечательный университет, интересные пары, мероприя, конференции. Предоставляют бесплатную практику, не нужно бегать и самому себе её искать. Хорошо учат. Довольна
28.01.19
Іван
Норм університет. Ті хто пишуть відзив на нього з деякими помилками, то це не значить, що університет повинен вчить орфографії. В цьому університеті є багато людей з інвалідністю. І на самому ділі вони дуже розумні!
28.01.19
Вика
Учусь здесь на втором курсе права, всё супер если ходить на пары и учить.
23.01.19
Саша
Если окончил университет и есть диплом реабилитирована,где можно устроиться и в какие организации?
23.01.19
Саша
Кто учится или окончил учебу,подскажите можно устроиться на работу в больницу если окончил университет на физиотерапевта?
21.11.18
Гость
Щоб визна Університет коли закінчити тільки отримаєте диплом що закінчили вищу шоколу потрібно заново навчатись після закінчення ваші знання застаріли потрібно повновити як можна поновити? Птрібна себічно навчатись отримувати нові навика і знання не потрібно ще якись ВНЗ кінчати а потрібно самостійно а панувати нові навики як можна: інтернет, електронна книга, безплатні відіо курси на YouTebe і т.д.
20.11.18
Гость
Просто цікаво що пишуть коментар про Університет Укпаїни чого поступали що ви ожидали що вам окриють двері будуть навчати або будуть казати іди вчитись будласка аж лизати вам жобу ні при шили вчитись. Вам неравитися якого бення поступали ВНЗ ви знали що він поганий ??????????????????????????????????????????????????????????
20.11.18
Гость
Що до чителів від крию секрет чителя працюють таких самих університеті є в Києві.
20.11.18
Гость
Щодо про УУ є не достаки, але всіг ВНЗ є що освіта застаріла метод викладання за часів ССР що нада приходити універ потрібно сидіти за пасувати лекцію що інформація давно застаріла. Потрібно само стійно вибирати де має навчатись але спиратись на відчуття ти можеш навчатись даному ВНЗ і задовольнить тової потреби або амбіції товоїх і батьків які хочуть щоб мав великі гроші і тому батьки вибирають за дітей куда нада постубат. Треба запитати самого тобі подобається данна спеціланість подумай куда поступати. Щодо універа України є недоліки але залежить від людини яка хоче навчитись всерано який ВНЗ закінчити але повине бути надені умови заохочують навчання не тільки займатись але гідно надавати інформацію і начити само освіти студентів. Хто має навчатись унівеситет України потрібно переходити на заочне або денна форма навчання могли навчатись і працювати але за умови що будити працювати за спеціальності що при ступи вибрали напрям галузі тому що роботодавців цікавить тільки що ти маєш робити даній посаді. А треба заміщати навчання треба працювати буде велика польза для тебе. Повір що без гарного досвіду дуже важко гарну роботу знайти.
Совершите вторую покупку со скидкой 12%*
промокод:Скопировать
Промокод истекает через
030000
*действует при минимальном заказе на 300 грн

Хотите перейти к мобильной версии?

Остаться тутДа, перейти