Ваш городДнепр (Днепропетровск)?
Изменить
Нашли ошибку?

Отзывы - Страховая компания Брокбизнес

16 отзывов

Отзывы

Чтобы оставлять отзывы к акции вам необходимо авторизоваться или зарегистрироваться

05.02.20
Анна
Днепр, Дмитрия Яворницкого проспект, 107Вокзальная
Отлично Брокбизнес страховая компания Очень довольна их услугами Со страховкой я спокойна Довольна Супер
03.02.20
Олександр
Днепр, Дмитрия Яворницкого проспект, 107Вокзальная
Мав кілька, а точніше за останній 2019 рік - два вИпадки, коли в мене в"їхали, вирішувались всі питання по опції "Прямого врегулювання" до тижня часу, мав справу тільки з страховою Брокбізнес (я тут страхуюсь) не потрібно було шукати і їздити у офіси інших компаній, лише у свою!! все чітко, оперативно, все гарно роз"яснили, допомагали в кожному питанні щодо відшкодування, при заповненні заяв, подачі документів, огляді пошкоджень авто, усе коментували і пояснювали. Перший випадок був в березні 2019 року мені вїхали в задню частину авто, 12.03 був випадок, а за тиждень - 20.03 вже гроші були на рахунку. Другий випадок в листопаді 2019 року, в мене вїхала шкода, пошкодила передній бампер і фару мого автомобіля, теж швидко все порахували і виплатили. Двічі випадки оформлювали по Європротоколу, я був потерпілим. Приємно мати справу з серйозною фірмою Брокбізнес, а не з якоюсь шарашкою, де страхуються багато водіїв, що шукають халяви. Я дуже задоволений, і думаю, мій вибір цієї страхової компанії надовго!!! Влаштовує все!!!
29.01.20
Львівянка
Днепр, Дмитрия Яворницкого проспект, 107Вокзальная
Є усі види страхування, офіси по цілій Україні. якісні страхові послуги і швидкі виплати! українська "страхова компанія Брокбізнес"
27.01.20
Наталія
Днепр, Дмитрия Яворницкого проспект, 107Вокзальная
Дуже задоволені!Багато років вже тут страхуємося без жодних проблем!Працюють швидко ,добре і ціна доступна страхівки! Подяка від усієї сім'ї за страхування машини, для поїздок за кордон і страховки на приміщення!!! Дякуємо за вашу роботу!
27.01.20
Зоряна
Днепр, Дмитрия Яворницкого проспект, 107Вокзальная
Оформлювала туристичну страховку для виїзду в Європу у Страховій компанії Брокбізнес. Гарне враження від компанії, ввічливі менеджери. Зробили знижку, що було приємним моментом. Можна оплатити через мобільний додаток зразу на рахунок компанії і отримати квитанцію, що дуже зручно!! Крім цього мій батько є постійним клієнтом цієї компанії з 2011 року страхує свої авто по автоцивілці з 0 франшизою за адекватною ціною. Як на стадії страхування так і під час виплат все проходить чудово! Знайомі отримали виплату менше, ніж за тиждень часу і ще й немалу суму, були приємно здивовані і самі стали клієнтами БРОКБІЗНЕС. [:good:]
11.09.19
Юлія
Днепр, Дмитрия Яворницкого проспект, 107Вокзальная
Неодноразово користувалася послугами цієї компанії. у Львові - працює фахівець зі страхування - Христина, яка прагне завжди запропонувати лише найкращі умови страхування для клієнта, вона цінує можливість співпраці на перспективу. Нещодавно мали страховий випадок, то кошти повернули швидше, ніж очікували і в повному обсязі. Рекомендую!!! адже до цьогоо мали немалий досвід у співпраці з іншими страховими компаніями, то з впевненістю хочу зазначити , що на сьогодні ця Страхова компанія БРОКБІЗНЕС у Львові -найкраща!
18.03.18
Наталія
Надійна страхова компанія, автоцивілка,медичні страхівки за кордон купую лише у БРОКБІЗНЕСІ. ніколи проблем не було. Маю свого агента у м.Львів, який компетентний і доставляє поліси додому чи офісу. дуже зручно
12.12.17
Гость
виплату урізають на 80%, виплачують довго, персонал хамовити. Дуже поганої думки залишився про цю компанію. Побережіть нерви і свої гроші.
18.10.17
Гость
Остался не доволен этой компанией. Соображения о ней были у меня лучше.
17.10.17
Олег
Категорично НЕ РАДЖУ БРОКБИЗНЕС !!! З 2015 року ніяк не може виплатити страховку по ДТП. Мав справи з багатьма страховими і про кожну памятаю. Найяскравіші це: "Перша украінська" виплачувати кошти по страховому випадку не дуже спішить, але виплачує в терміни. "Уніка" виплатила мені швидко - десь до трьох тижнів. Найшвидше мені виплатила страхова компанія "ТАС". З моменту ДТП до виплати було 12 днів- це супер! Страхова "ТАС" мене дуже здивовала! А от в страхову "БРОКБІЗНЕС" скільки не дзвони: то там пан Андрій кудись вийшов, то у відпуску, то десь на огляді, то на обіді, то знов ше десь. Залишіть номер і він Вам зателефонує. Ага, вже. Скільки не лишав - ніхто нікуди не телефонує. Запитують, а потім один на другого переключають, 1000 маніпуляцій, ТОЛКУ НОЛЬ. Мрачна кантора. Кароче, нікому Ви там не потрібні. Тільки один вигляд суперроботи. БРОКБІЗНЕС - ЦЕ ЄДИНИЙ ГЕМОРОЙ ЗА 15 РОКІВ. Заповнив лист з інформацією куди мають надійти мені кошти і чекаю виплати по сьогоднішній день. НЕ СТРАХУЙТЕСЬ ТАМ, БУДЬ-ЛАСКА!!! У випадку ДТП буде мінінгіт з виплатами для постраждалої сторони.
28.06.17
Алексей
более 100 отзывов
6
Мне очень нравится сотрудничать с ними, рекомендую) особенно по недвижимости
08.02.14
дизель
ограничение в снятие наличности до 2000 грн. Явно что руководство банка в банкрот, состояние положения не лучшее, поэтому идет на наши деньги, кому они дают взятки каким предприятию с целью, натянуть рабочий класс. Я думаю что этот банк аферист.
Совершите вторую покупку со скидкой 12%*
промокод:Скопировать
Промокод истекает через
030000
*действует при минимальном заказе на 300 грн

Хотите перейти к мобильной версии?

Остаться тутДа, перейти