Ваш городРовно?
Изменить

Отзывы - Сеть суши-баров Киото

27 отзывов

Отзывы

Чтобы оставлять отзывы к акции вам необходимо авторизоваться или зарегистрироваться

15.12.18
Михайло Васильченко
Замовив на сайті за 136грн https://i.imgur.com/bMWuncl.png по факту заплатив 200грн ,хоча мавби заплатити 216 грн так як ціна на сайті в чеку різна і пакування оплачується окремо і ще доставка 49грн але не взяв із собою) фото чека https://i.imgur.com/R2EJ0yQ.jpg
25.11.18
Юрий Габдулхаков
Замовив з собою. Хотів посмакувати після робочого дня. Реальне гавно!!! Сухі, гіркі та з несвіжих продуктів. Це мій перший та останній візит в Кіото. Люди які читають цей відгук - відразу шукайте інший заклад суші.
04.05.18
Володимир Савчук
Ті суші які вони роблять взагалі язик не повертається назвати суші. Їх навіть моя собака доїсти не захотіла. Як можна таке людям подавати. По телефону взагалі замовляти відмовились. Я туди більше ні ногою. найжахливіший по якості обслуговування заклад в рівному.
04.05.18
Сергей Шрамко
Был постоянным клиентом, пока было вкусно... В последний раз заказал сэт за 350 грн (не помню как называется), прислали сухое дерьмо, засыпанное кунжутом, с не спелым авокадо и КРАБОВЫМИ палочками. Хуже ролов ещё не пробовал. Позвонил высказать своё недовольствие, свалили все на стажера... Оценка - ДНО
29.04.18
Olia Parasina
Хотіли зробити замовлення на Шухевича на наступний день. Сказали, що попередніх замовлень не приймають і щоб прийшли наступного дня, при цьому пообіцявши, що якщо замовимо об 11, то на 2 годину буде готово. Наступного дня, прийшовши в 11 годині, мені сказали, що замовлень вони так і не приймають і обіцяного обіду я не отримаю. Питання. Навіщо обіцяти, що замовлення буде готове, якщо ніяких замовлень ви не берете. Якщо я захотіла поїсти і прийшла до вас, то будьте ласкаві обслужіть і принаймні проявіть ввічливість у спілкуванні, а не збирайте отакі негативні враження від клієнтів
10.04.18
Валентина Сергеевна
Добрый день !
Все время была положительно настроена о суши-баре ! На протяжении 2017 года делали по телефону заказ , приезжали забирали со скидкой 10% ( суши с собой действует скидка 10%, т.к. обслуживать и мыть посуду после клиента не надо !!!)
Сегодня (10.04.18г.) звоню сделать заказ, тем временем подруга ( с 2х летним ребёнком подьезжать к ним на Шухевича 10). Ну в общем заказ по телефону не приняли !!! Аргументировали тем , что им запрещают брать заказ в телефоном режиме ! Официантка вела себя агрессивно как по телефону общаясь со мной так и при общении с подругой , которая туда подъехала за заказом !!! Видители она одна ! У неё банкет! А мы значит не клиенты ??!! Ждали долго, пока будет заказ готов ! Больше 30 минут ! При этом официант запрещала подходить 2х летнему ребёнку к другим клиентам ( Клиенты говорили , все нормально, это ребёнок , ничего страшного). Хотя я говорила , возьмите заказ, войдите в положение ! Что б подруга с маленьким ребёнком не ждала !!! И ко всему этому скидки 10% , т.к. брали с собой заказ не сделали !!! При этом официант , она же на баре принимает заказ ( имя не знаю , не представилась !!) с возмущением постоянно повторяла подруге , что она ничего не успевает , мол она одна тут !! Ни книги жалоб ни администратора на месте не было !! Так что если вы хотите отдохнуть , при этом что б Вас качественно обслужили выбирайте другой суши бар . Напомню , в описании идёт речь о суши баре , который находится на ул. Шухевича 10 (г. Ровно) Валентина 050-726-05-13
31.03.18
Anichka Nahar
Добрий день. Це реально жахливо!!! Вирішила замовити суші на замовлення по купону в " Суші-бар Кіото". По-першу обслуговування жахливе, не знає меню і не привітне. Не поцікавилося, для скількох осіб і які палочки потрібні. По-друге, сказали чекати за мовленя більше 2 годин бо в них замовлення. І навіть цю інформацію не уточнили з кухнею. Пояснили це, що кухня не встигає і ми не можемо нічого зробити, хоча персонал кухні спокійно при мені сходи на перекур!!! Інтер'єр закладу бажає кращого. Це просто жахливо. Я не рекомендую і багажу директору задуматися над цим. Бо я вже не від одних чую, про таку ситуацію. Ви просто втрачаєте своїх клієнтів. І ще прикол.!!! Мене ніхто не обслуговував, але зняли з мене у чеку 4.60 грн. За що?????? Не розумію!!!! Я то прихильник залишати чайові, але за роботу і хороше обслуговування!! А не за хамство!!!
19.02.18
Dimas Granovskyu
Просто пиз*** ц
14.02.18
Андрій Козлюк
Це взагалі жах, а не Kioto. Замовити взагалі нічого не можна. Кажуть в них замовлення на цілий день все занято ,а самі стоять нічого не роблять ляси точуть і в носі ковиряються. За VIP карткою взагалі мовчу , не дарма її всім тулять щоб по 200 гр хочаб заробити , бо інакше прибутку не може і бути, через пів години звоню на мастер суші і в них замовлення приїзджає через 1.5 години, всерівно що 14 лютого. Якість суш бажає кращого, навіщо робити 3 точки по місту і ніхрена не робити, кращеб зробили одну зате якісну.
10.02.18
Танюша Яндала
Саме більше сподобалось обслуговування, офіціант дуже привітна,порадила смачні суші,дуже старається для клієнтів,нажаль ім'я незнаю,але дякую вам)!суші принесли швидко не дивлячись на те що ввечері людей багато.
10.02.18
Natalia Trohymchuk
Жахливе обслуговування! Замовлення приймають коли заманеться! А коли хочеш суші ввечері, то треба було б ще зранку про це подумати і подзвонити замовити! Офіціантки по вул.Соборна хамки! Якщо не вміють працювати з людьми, то краще взагалі не працювати в сфері обслуговування. В Рівному велика конкуренція серед закладів,а з таким сервісом і подачею не довго буде триматися заклад на плаву. Адже задоволені клієнти - це ваші гроші! Ніколи не залишаю таких відгуків, але про це дійсно не змогла змовчати щоб не сказати. Найгірший сервіс в Рівному!
10.02.18
Наталі Трохимчук
Жахливе обслуговування! Замовлення приймають коли заманеться! А коли хочеш суші ввечері, то треба було б ще зранку про це подумати і подзвонити замовити! Офіціантки по вул.Соборна хамки! Якщо не вміють працювати з людьми, то краще взагалі не працювати в сфері обслуговування. В Рівному велика конкуренція серед закладів,а з таким сервісом і подачею не довго буде триматися заклад на плаву. Адже задоволені клієнти - це ваші гроші! Ніколи не залишаю таких відгуків, але про це дійсно не змогла змовчати щоб не сказати. Найгірший сервіс в Рівному!
Совершите вторую покупку со скидкой 12%*
промокод:Скопировать
Промокод истекает через
030000
*действует при минимальном заказе на 300 грн

Хотите перейти к мобильной версии?

Остаться тутДа, перейти