Ваш городРовно?
Изменить

Отзывы - Пивная ресторация Три слона

21 отзыв

Отзывы

Чтобы оставлять отзывы к акции вам необходимо авторизоваться или зарегистрироваться

01.08.20
Анна Самофалова
Приятный персонал, абалденно вкусная кухня и свежее крафтовое пиво! Спасибо Вам за настроение!
24.06.20
Iren Flower
Первый раз в вашем городе, посоветовали ваше завидение, всё очень вкусно) рекомендую 😊
20:08 24 июняТри Слона - Пивна ресторація Рівне
Щиро вдячні😉
25.01.20
Валерий Романюк
якісне обслуговування , смачні страви
13.08.19
Майя Капуцьян
Дуже смачно ,а ще як на мене найсмачніше пиво в Рівному)))
07.08.19
Anatolij Gepper
Sehr empfehlenswert. Es gibt Rabat für Mittagessen.
05.08.19
Olena Hanko
Завжди позитивно ставилася до закладу, поки не прочитала дебільний жарт в стилі "пиво виходить дешевше, ніж ти", зрозуміло, що це частина діалогу із жінкою. Бажання відвідувати пивну ресторацію зникло.
06.06.19
Julia Raditsa
Я не так часто виходжу кудись з мамою, давно хотіла зводити її у ваш заклад і сьогодні нарешті з‘явилася така можливість. Ми прийшли і спочатку було все добре, ми сіли нам принесли меню і ми зробили замовлення, але через декілька хвилин офіціантка підійшла і і повідомила нас, що апельсинового фрешу(який ми замовили) - немає, в той же час запропонувавши нам груйфруктовий. Ми погодилися. Пройшло хвилин 15 і до нас знову підійшла офіціантка перепитавши скільки порцій вареників ми замовили і чи правильно вона записала і чи не помилилася. Пройшло ще 10 хв і тут приносять замовлення - одна порція вареників, ОДНА!! а замовляли 2, поставила цю порцію мамі і сказала, що одна порція розварилася, що дивно невже ваш заклад для кожного гостя одну і ту ж страву готує водночас у різних каструлях? Ну добре подумала я і сказала мамі, що вона може їсти(так як ми були дуже голодні) на той момент я думала що мою порцію принесуть через 3 хв(як сказала офіціантка), але не так сталося як гадалося, я чекала близько 20 хв, замість обіцяних 3х! Я була дуже голодна і в мене було відчуття ніби мій шлунок з’їсть сам себе. Я вже хотіла просити рахунок і їхати їсти вдома, але совість якось не дозволила мені це зробити, та і взагалі страви мають приносять я одночасно, щоб інший не чекав, але тут видно не навчають персонал. Але тут неприємні враження про це кафе не закінчилися, нам принесли рахунок і ціна нас трошки шокувала, тому що ціна за фреш в меню була 35 грн за один( ми взяли 300 мл тому я розумію що ціна може бути трошки вищою ніж за 0,2, але не більше ніж в 2 рази! Замість 70 грн за два фреші ми заплатили 150, і коли я попросила офіціантку пояснити чому така ціна, вона сказала що така ціна за 0,3 фреша виходить🤷🏻‍♀️ і що зараз піде вияснить, але якщо чесно провівши стільки часу у цьому закладі вже нічього не хотілося, ми заплатили наш рахунок і пішли. Дуже сумно, бо до цього дня мені ваш заклад подобався, а зараз я не маю жодного бажання туди повертатися!
18:28 06 июняТри Слона - Пивна ресторація Рівне
Доброго дня, Юлю. Нам дуже прикро що трапилась така ситуація. Повністю визнаємо нашу провину і обіцяємо виправитись. Давайте спробуємо ще раз, ми забронюємо столик в зручний для вас день та час і з задоволенням пригостимо смачними варениками та фрешем 😊Як вам така ідея?
01.06.19
Kristina Tseiko Chop
Смачно!Стильно!Якісне обслуговування!!Рекомендую!!
23:13 01 июняТри Слона - Пивна ресторація Рівне
Дякуємо 😊
23.03.19
Константин Кононенко
Гарний заклад з класним пивом та смачною їжою! Рекомендую
20.03.19
Yuliia Ozarchuk
Приємне обслуговування, смачне та оригінальне пиво, вічливий персонал. Рекомендую)))
09:48 20 мартаТри Слона - Пивна ресторація Рівне
Дякуємо! Завжди вам раді 🤗🍻
08.02.19
Сергій Колеватих
Смачні пиво та страви, доступні ціни і гарний сервіс.
05.02.19
Олександр Склярук
Все супер, пиво дуже смачне і кухня також. Обслуговування на найвищому рівні. Буду рекомендувати усім знайомим і друзям, хто планує приїхати в Рівне. Обов'язково буду заходити, коли буду приїзжати в це місто.
Совершите вторую покупку со скидкой 12%*
промокод:Скопировать
Промокод истекает через
030000
*действует при минимальном заказе на 300 грн

Хотите перейти к мобильной версии?

Остаться тутДа, перейти