Ваш городЛьвов?
Изменить

Чистка зубов во Львове

Гігієна ротової порожнини займає визначне місце у здоров’ї людини. Як відомо, навіть при щоденному чищенні зубів двічі на день у домашніх умовах, у людини все одно на зубах виникає наліт, а з часом утворюється зубне каміння. Дуже важливо час від часу проводити професійну чистку зубів, оскільки зубне каміння, яке виникає на зубах руйнує ясна та кістку. Без належного лікування, з часом виникає ризик втратити зуб.

Як часто необхідно проводити процедуру

Рекомендується проводити принаймні 2 рази на рік, але все залежить від індивідуальних особливостей людини, того, як ретельно вона слідкує за ротовою порожниною, чи є шкідливі звички. Також, важливим фактором є, чи дотримувалася людина рекомендацій по догляду після проведення попередньої чистки. У випадку брекетів, імплантів та парадонтиту, процедуру рекомендується здійснювати до 4 разів на рік, відповідно до призначення лікаря.

Види чистки

  • Механічна
  • Ультразвукова
  • Air flow

Скільки коштує

Ціни на чистку зубів у стоматолога у Львові залежать від стоматологічної клініки та обраного виду. Клініку можна обрати за відгуками у інтернеті. Air flow чистка зубів хоча і є найдорожчою, але найбільш популярною, оскільки є менш болючішою і найефективнішою. З купоном на знижку можна пройти процедуру недорого по акційній ціні.

Совершите вторую покупку со скидкой 12%*
промокод:Скопировать
Промокод истекает через
030000
*действует при минимальном заказе на 300 грн

Хотите перейти к мобильной версии?

Остаться тутДа, перейти