Ваш городКиев?
Изменить

Отзывы

Чтобы оставлять отзывы к акции вам необходимо авторизоваться или зарегистрироваться

18.09.20
Татьяна Татьяна
Мїй син два роки ходить до садочку повного дня Джеронімо. Я щаслива )))
В державному ми не «прижилися» так як він сумував і часто там плакав. А в цей садочок пішов з першого відвідування. Пробували перед тим і три інші садочки, можу сказати, що знання, звичайно, там би дали, але є речі важливіші за академічні знання. Для дитини це приклад інтелегентного відношення до неї і до оточуючих, а також до її батьків)))). В цьому садочку завжди йдуть на зустріч батькам і всі питання вирішують в позитивному ключі. Персонал садочку, це перлина цього закладу. Байдужих там не має! Всі включені в процес і створюють атмосферу і цікавого навчання і веселого дозвілля. В садочку до всіх дітей однакове ставлення, нікого не виділяють. А той факт, що в садочку дітки різного віку, вважаю великою перевагою, це краще готує їх до реального життя ніж одновікові групи. Персонал великий!!! Вигорання не має, навіть, в кінці року!!! Чотири вихователі, методист, який живе всім цим, задіяно багато викладачів. Що до навчання: дуже багато включено ігрової форми, дітям все заходить легко, саме собою. Тематика занять дуже різноманітна, як і направлення. Одні експерименти і консруювання чого варті. Діти на заняттях навіть пекли хліб, самі робили макарони!!! Щоб діти мали гарний настрій ранок починається з танців))). Коли мій син не ходить до садочку, я не передивлююсь телеграм канал, бо мені шкода, що він все це пропускає. До речі, про канал. На протязі дня дуже багато фото і відео звітів. Хочу окремо відмітити логопеда. Оксана грамотний кваліфікований спеціаліст. Дуже швидко поставила проблемні звуки сину, а їх у нас було чимало. І без потреби занять не назначає. В Джеронімо завжди чисто!!!! Як в центрі так і в садочку повного дня. Мені здається, все пізнається в нюансах і дрібничках. Не раз помічала, наприклад, що вихователі не просто ознайомлені, а використовують нові віяння в дитячій психології. Не порівнюють дітей, не акцентують на негативній поведінці, використовують метод позитивного підкріплення, дають дитині час адаптуватися без примусу. Скажу ще, коли розпочався карантин, мій син щодень питав коли він вже закінчиться і можна буде піти в садочок))) А коли зимою захворів і робили різні лікувальні процедури, сказав: «Я в садочку все вихователям розкажу!!!!» ))))))) Я дуже рада, що нашій сім’ї випала нагода познайомитися з Джеронімо.
22:02 18 сент.Мережа дошкільних закладів Джеронімо
Дуже дякуємо Вам, за цей чудовий відгук😃! Завжди раді бачити Вас і Вашого неймовірного сина в Джеронімо❤!
29.08.20
Olga Galytska
Дуже гарний Європейський садочок! сучасний підхід,комфортні умови ,тепла атмосфера спілкування і цікаві заняття!
15:27 29 авг.Людмила Клопова
Європейський садочок там де діти щасливі!👩‍❤️‍💋‍👨
04.08.20
Анна Гуцалюк
Рекомендую! Атмосфера, развитие, да и просто радостный и полезно занятый ребёнок! Коллектив очень приятный! Детки получают знания и полезные навыки! Садик целый день в контакте с родителями, что очень важно! Для нас самый лучший садик без сомнения!!!
18:26 04 авг.Мережа дошкільних закладів Джеронімо
Анна Гуцалюк , спасибо Вам большое за Ваш отзыв❤! Рады, что Вы и Ваши замечательные малыши стали частью нашего садика🥰.
11.02.20
Darya Lipatnikova
Очень рады, что нашли «Джеронимо» ♥️ Ходим к логопеду Оксане (и довольны на 100%), ребёнок бежит на занятия . Коллектив очень профессиональный, приятный, а их любовь к детям 😊😊😊( не везде такое увидишь и почувствуешь ) Спасибо всему коллективу и руководству «Джеронимо»
20:19 11 февр.Мережа дошкільних закладів Джеронімо
Благодарим Вас за такой чудесный отзыв❤
10.02.20
Aleksey Zavertanyi
Доволен садиком на все 100%. Нравится что это - и мини группы, и хороший колектив воспитателей, новые интересные методики обучения, просторные и светлые комнаты, разнообразие игрушек, и действительно индивидуальный подход к каждому ребенку. Каждый день - фото и видео отчёт о прошедшем дне! Постоянное взаимодействие и обратная связь с родителями. И основное: я каждое утро вижу с каким удовольствием дочка собирается в садик!
20:22 11 февр.Мережа дошкільних закладів Джеронімо
Благодарим Вас, нам очень приятно получить такой замечательный отзыв❤😊.
08.02.20
Mara Ciara
В садике сделан хороший ремонт, все чистенько и уютно. Много развивающих игрушек и нестандартных обучающих материалов. Дружественная атмосфера. Квалифицированные воспитатели. Интересные и современные темы занятий. Всегда выслушают, помогут, подскажут, пойдут на встречу. Дети с удовольствием проводят там время. Рекомендую!
20:23 11 февр.Мережа дошкільних закладів Джеронімо
Всегда рады видеть Вас и Ваших замечательных дочек в Джеронимо❤! Благодарим Вас за такой чудесный отзыв😊!
07.02.20
Andrii Ragnar Møllerson
Дуже приємне місце з чудовим логопедом Оксаною! Фроїр вже опанував складні звуки л та р, а ще й половини занять не пройшло! Спасибі вам! Рекомендую усім малюкам
17:48 07 февр.Мережа дошкільних закладів Джеронімо
Дуже раді такому крутому відгуку і результатами навчання з нашим логопедом - Оксаною! Дякуємо Вам!
04.02.20
Анна Клименко
В восторге от атмосферы, подхода, постановки занятий! Прекрасные педагоги, ребенку очень нравится! Оксане отдельное спасибо за результативные и интересные задания! Ходим с удовольствием!
12:45 04 февр.Мережа дошкільних закладів Джеронімо
Анна, очень рады получить от Вас такой замечательный отзыв! Мы очень рады, что Вам и ребенку у нас нравится.❤️
16.01.20
Наталья Онищенко
уютно как дома, идешь с удовольствием, уходить не хочется, наша девочка ходит в сад с радостью, эмоции зашкаливают, это лучший сад.лучшие воспитатели спасибо вам. рекомендую всем.
16:57 16 янв.Мережа дошкільних закладів Джеронімо
Наталия, спасибо Вам большое за такой чудесный отзыв!
11.11.19
Viacheslav Borovkov
Ребенку очень нравится, ходим с удовольствием! Спасибо воспитателям за приятную атмосферу!
28.09.19
Юлия Галицкая
Син відвідує садочок повного дня вже другий рік і йому і нам все дуже подобається . Професійні вихователі і вчителі,цікава програма занять і дозвілля ,комфорті умови ,але головне ,звичайно ,людський фактор:) стосунки між працівникам і дітьми ,атмосфера в дитячому колективі ,вихователями і батьками -все відверто щиро! Ми в постійному контакті і діалозі (садочок і батьки ) ,садочок розвивається і це дуже приємно !
19.09.19
Оксана Швалюк
У каждой семьи своё представление о том, как должно быть… и прекрасно, что есть право выбора. Не понравился детский сад – меняем детский сад. Именно так мы и поступили в своё время. В нашем случае мы протестировали «Джеронимо» на «индивидуальный подход к ребёнку», и результат нас радует каждое утро, когда ребёнок вприпрыжку бежит в детский сад! До этого мы имели совершенно другой опыт с другим учреждением. Дети раскрываются, когда чувствуют себя в безопасности, чувствуют себя частью команды, когда им интересно. Наша семья искренне благодарны всему педагогическому составу! Вы не только профессионалы, но и очень хорошие люди, так держать! 👍😀
Совершите вторую покупку со скидкой 12%*
промокод:Скопировать
Промокод истекает через
030000
*действует при минимальном заказе на 300 грн

Хотите перейти к мобильной версии?

Остаться тутДа, перейти