Ваш городКиев?
Изменить
Нашли ошибку?

Отзывы - Бар Barbara Bar

671 отзыв

Отзывы

Чтобы оставлять отзывы к акции вам необходимо авторизоваться или зарегистрироваться

20.07.19
Roman podpora
(Перекладено Google) круто (Оригінал) Круто
09.07.19
Інна Неродик
Ресторанчики на дахах - це завжди прекрасно. Тут мило і хороший персонал
15.06.19
Анатолий Рябоконь
(Перекладено Google) Чисто, затишно, вксусно, персонал на висоті, ціни середні. (Оригінал) Чисто, уютно , вксусно, персонал на высоте, цены средние.
15.06.19
Olesya Klochko
(Перекладено Google) Розташування відмінне, коктейлі на тверду п'ятірку! (Оригінал) Расположение отличное, коктейли на твердую пятерку!
15.05.19
Стефания Михайловская
(Перекладено Google) Буваємо дуже часто, завжди чисто, затишно, дуже смачно готують. Місце чудове, раджу відвідати. (Оригінал) Бываем очень часто, всегда чисто, уютно, очень вкусно готовят. Место замечательное, советую посетить.
15.04.19
btartess .
(Перекладено Google) затишний даховий бар (Оригінал) cozy roof-top bar
15.01.19
Павел Альшаускас
(Перекладено Google) Уродское місце. Банально картою не можуть розрахувати і що то підказує, що це ідеологія персоналу. Власники пріглянітесь, може вами керують а не ви ... (Оригінал) Уродское место. Банально картой не могут рассчитать и что то подсказывает, что это идеология персонала. Собственники приглянитесь, может вами руководят а не вы...
15.11.18
Юлія Собчук
За коктейлі - п'ятірка, як завжди. Тут найкращий Джин Гарден у місті. Як і Олд Фешн, Віскі Сауер, Негроні і Кітті Сауер. Але після ремонту зникла та особлива атмосфера. Лишився сумнівний пафос, який дуже відштовхує. Я не адепт сервісу від офіціантів, можу замовити і на барі, але коли тебе ігнорять - дуже неприємно. Коли нас попросили розрахуватись майде відразу теж лишилося неприємне враження, наче заклад не довіряє своїм клієнтам.
18.10.18
Diana Natalenko
Очень уютное и стильное место 😉
15.10.18
Victoria Kotenko
(Перекладено Google) круте місце (Оригінал) Крутое место
15.10.18
Александра Завадская
(Перекладено Google) У закладі не вперше, чисто, смачно, доступно. (Оригінал) В заведении не впервые, чисто, вкусно, доступно.
15.10.18
Натали Михайлишина
(Перекладено Google) Одне з улюблених місць, особливо влітку, там кльова тераса. (Оригінал) Одно из любимых мест, особенно летом, там клевая терраса.
Совершите вторую покупку со скидкой 12%*
промокод:Скопировать
Промокод истекает через
030000
*действует при минимальном заказе на 300 грн

Хотите перейти к мобильной версии?

Остаться тутДа, перейти