Ваш городКиев?
Изменить
Нашли ошибку?

Отзывы - Ювелирный дом Zarina

98 отзывов

Отзывы

Чтобы оставлять отзывы к акции вам необходимо авторизоваться или зарегистрироваться

04.08.20
Oksana
Львов, Пид Дубом улица, 7Б
Просто жахливе обслуговування, відсутня соціальна відповідальність. Маю подарунковий сертифікат, термін якого закінчився в кінці червня. Оскільки з березня місяці був карантин, не змогла його використати, бо магазини були зачинені. Телефоную до них, встигла лише запитати, як можна пролонгувати дію сертифікату враховуючи ситуацію з карантином, оператор телефонної лінії одразу дуже знервованим і претензійним голосом почала говорити, що ніяк, що вона вже давала запит і вчора мені сказала, що ніяк. Виявилось, що вчора хтось інший телефонував з аналогічною ситуацією і оператор вирішила, що можна просто хамити усім з такими ж питанням. Далі найцікавіше, оператор сказала, що потрібно було дзвонити під час карантину і магазин би відчинили, тобто карантин на них не діяв. Вони могли відчиняти магазини, покупці могли приходити, все для того аби заробити, жодної соціальної відповідальності, порушення законів, нехтування безпекою покупців та персоналу. Тим самим спонукати порушувати правила карантину і персоналом і покупцем. Як результат, для заробітку вони готові порушувати закони, але не готові змінити внутрішні правила магазину.
28.06.20
Тетяна
3
Пишу заради власників торгової марки , зокрема Заріни, з якою познайомилися у Львові. Не дарма існує лозунг, що кадри вирішують все. А з кадрами у Вас проблеми...і навіть призначення нових людей якості послуг не змінює. Принаймні за більше ,ніж 10 років є вашим клієнтом, але "динамо" зі мною ніхто не робив. А зараз дочекалася! І там по порядку. 20 червня була в магазині на пл. Міцкевича. Сказала продавцеві,що хочу придбати три ювелірні вироби( два перстні і кульчики,в наявності був лише один перстень,інший в Києві,кульчики в ,,Форумі,,) , що мала день народження під час карантину, і в мене прохання ,щоб керівник надав максимальні знижки, оскільки, вироби майже 3-х річної давності і минулого року один з перстнів мав знижку 30%(зараз чомусь немає). Я чекала три дні на дзвінок директора магазину!!! Я написала в месенжер, ,,нагадала,, про себе. Директор зателефонувала, потім написала , що знижки на перстень з рубіном 25%, а на перстень з кульчиками-15%., але кульчики у,,Форумі,, на два дні заброньовані. І якщо їх не куплять , то 25 мені повідомлять. Також не правильно директор протрактувала акцію, сказала, що якщо до кінця місяця куплю набір перстень з кульчиками, то за перстень з рубіном в липні оплачу пів ціни бонусами. Але 25 ніхто не зателефонував і не написав... 26-го червня я телефоную в інтернет магазин, розмовляю з Олексієм, розповіла всю ситуацію(нажаль у вас немає гарячої лінії) і він мене запевняє ,що все доповість менеджеру з роздрібної торгівлі ,бо на даний момент в неї нарада, і вона мені зателефонуй. І знову ніхто мені не зателефонував!!! Сьогодні, заради інтересу і правди, пішла у "Форум, бачу тих кульчиків на вітрині немає,питаю де вони. Кажуть на броні!)) Більше тижня!?) Питання риторичне:"Вам потрібно реалізовувати товар? Вам потрібні постійні покупці???" У Львові гарні продавці, приємні, але такі керівники роблять імідж неприємний... І щодо знижок...проявіть лояльність, щоб покупець був зацікавлений купити три , а не один виріб. Менеджмент явно кульгає, бо в перші роки на презентаціях, святах було дуже багато покупців, тісно в приміщенні було, а зараз по 5-6 людей... шкода...бо Zarina мій улюблений бренд...і у виставках чомусь вже 2 роки не берете участі... Надіюся ,що хоч таким чином мене почують і зреагують на ситуацію , що бажання повернутися до здійснення покупки з'явиться знову....
10.06.19
Самсон Евдокиев
Запорожье, Соборный проспект, 83/85
Красивые украшения, здесь жене кольцо покупал.
24.05.19
Роман Воронов
1 отзыв
2
Заказал серебрянные сережки в Zarina.ua. Выбрал вариант доставки Новой Почтой на отделение, прислали сережки с отсутсвующим камнем. Позвонил, объяснил ситуацию, сказали, отправить назад, обменяют. Отправил. Через день получаю сережки с недостающим камнем уже в менее заметном месте (см. фото). Не знаю, как работают магазины Zarina в ТЦ, но их интернет-магазин - просто без комментариев. 1 балл за бесплатную доставку, которую я бы с радостью оплатил самостоятельно, получи я товар надлежащего качества.
19.05.19
Юлія Косик
Львов, Пид Дубом улица, 7Б
Прекрасный выбор и персонал! Подсказали, перемеряла половину магазина. Выбрала именно то, что так давно искала! Мои рекомендации
19.05.19
Гарик Игорь
Киев, Саксаганского улица, 102Университет
Я там не был !
26.04.19
Vladimir Vorobyov
Одесса, Ришельевская улица, 23А
(Перекладено Google) Одна зірка тому що менше недоцільно. Шикарний магазин, суперський завод і тд. Після покупки в даному магазині привокзальні торгаші здаються не такими вже непорядними людьми. Обслуговування на вищому рівні, з почуттям гумору теж все добре. При тому що я в третій раз звернувся по гарантії мені у слід побажали: "носите із задоволенням". Величезне дякую. Дитячі сережки, куплені в "Модною кішці" виявилися набагато якісніше ніж вироби Zarina. Вобщем всім рекомендую))) (Оригінал) Одна звезда потому что меньше нецелесообразно. Шикарный магазин, суперский завод и тд. После покупки в данном магазине привокзальные торгаши кажутся не такими уж непорядочными людьми. Обслуживание на высшем уровне, с чувством юмора тоже все хорошо. При том что я в третий раз обратился по гарантии мне в след пожелали: "носите с удовольствием". Спасибо огромное. Детские серьги, купленные в "Модной кошке" оказались намного качественнее чем изделия Zarina. Вобщем всем рекомендую)))
26.04.19
Serge Semashko
Киев, Днепровская набережная, 33Осокорки
(Перекладено Google) Це не Заріна а просто ювелірний магаз з будь-якими брендами. По суті стік. (Оригінал) Это не Зарина а просто ювелирный магаз с любыми брендами. По сути сток.
26.04.19
Олександр Безулий
Киев, Бессарабская площадь, 1Театральная
Вічливі працівники які обслуговують
26.03.19
Natalia Velikaya
Одесса, Преображенская улица, 34
(Перекладено Google) Прикраси цієї торгової марки мені дуже подобаються, більшість моделей як з золота, так і зі срібла оригінальні, а не скопірованнние з радянських виробів. А ось ціни занадто на мій погляд високі, навіть з урахуванням оригінального зовнішнього вигляду товарів. (Оригінал) Украшения этой торговой марки мне очень нравятся, большинство моделей как из золота, так и из серебра оригинальные, а не скопированнные с советских изделий. А вот цены слишком на мой взгляд высокие, даже с учетом оригинального внешнего вида товаров.
26.03.19
vslavlnskii Slavinskii
Одесса, Преображенская улица, 34
(Перекладено Google) Товар жахливий, гарантії немає! Купив браслет, вся шинка зам'ялася, дуже тонкий шар золота. Звернувся не минуло 14 днів, сказали що самі винні! За якість треба відповідати, тим більше до 14 днів! Не раджу (Оригінал) Товар ужасный, гарантии нет! Купил браслет, вся шинка замялась, очень тонкий слой золота. Обратился не прошло 14 дней, сказали что сами виноваты! За качество надо отвечать, тем более до 14 дней! Не советую
26.03.19
Христина Литвин
Львов, Пид Дубом улица, 7Б
Гарні вироби. Дівчатка дуже хороші, особливо Зоя.
Совершите вторую покупку со скидкой 12%*
промокод:Скопировать
Промокод истекает через
030000
*действует при минимальном заказе на 300 грн

Хотите перейти к мобильной версии?

Остаться тутДа, перейти