Банк: Forward Bank

О компании Forward Bank

ПАТ «БАНК ФОРВАРД» – комерційний банк, основна діяльність - обслуговування приватних клієнтів. Пріоритети – турбота про фінансове благополуччя і спокій клієнтів та високі міжнародні стандарти якості банківських продуктів і сервісів. Forward Bank особливу увагу приділяє сегментам споживчого кредитування, картковим продуктам і привабливим депозитним пропозиціям для населення України.

Депозитам Банку присвоєно рейтинг «5+» ВІДМІННА НАДІЙНІСТЬ (IBI-Rating), Банк входить до ТОП-10 найнадійніших банків України («Стандарт-Рейтинг») та до «50 провідних банків України» («Фінансовий клуб» з НАБУ).

«ПАТ «БАНК ФОРВАРД» (далі Forward Bank) – комерційний банк, основний фокус діяльності якого протягом десятиріччя діяльності в Україні спрямований на обслуговування приватних клієнтів. Forward Bank особливу увагу приділяє сегментам споживчого кредитування, картковим продуктам і привабливим депозитним пропозиціям для населення України.

Надійність Банку та ефективність його діяльності підтверджені авторитетними рейтингами та дослідженнями. Депозитам Банку присвоєно індивідуальний рейтинг надійності на рівні «5+» ВІДМІННА НАДІЙНІСТЬ, за даними дослідження національного агентства IBI-Rating (2015- 2017 р). Forward Bank входить до «50 провідних банків України», займаючи 29-у позицію у рейтингу, складеному аналітичною групою «Фінансовий клуб» спільно з НАБУ (квітень 2017).

Банк є членом Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та Незалежної асоціації банків Украіни, входить до групи банків з іноземним капіталом, згідно з класифікацією Національного Банку України. Ліцензія НБУ № 226 від 30.10.2014 р.

Телефоны
+38 (080) 030-08-80
Показать все телефоны