Ваш городКиев?
Изменить

Отзывы - Курсы диетолога Smart Fitness

554 отзыва

Отзывы

Чтобы оставлять отзывы к акции вам необходимо авторизоваться или зарегистрироваться

27.08.20
Smart Fitness Academy Светланы Бирючинской
Запрошуємо Вас на теоретичний курс для фітнес тренера «Анатомія та біомеханіка» із викладачами Smart Fitness Academy, міжнародним презентером та науковцями,який відбудеться 5 та 6 вересня 2020 року у форматі Онлайн. Ці знання необхідні кожному фітнес тренеру для якісноі роботи з клієнтами. Надавати їм якісні послуги і складати безпечні програми тренувань!
26.08.20
Smart Fitness Academy Светланы Бирючинской
Чудова можливість отримати нові знання та навички від викладача нашої Smart Fitness Academy Margo Podoprikhina
19.08.20
Smart Fitness Academy Светланы Бирючинской
Менеджерам фітнес клубів на замітку. 10 правил успішного продавця фітнес клубу.
17:30 19 авг.Smart Fitness Academy Светланы Бирючинской
Про все це, а також про те, якo ефективно приймати дзвінки.o результативно проводити презентації та зустрічі з клієнтами;o застосовувати емоційний інтелект, як надійний інструмент залучення і утримання клієнтів.o будувати міцні і надійні відносини з новими і постійними клієнтами;o максимально ефективно працювати із запереченнями, сумнівами і переконаннями клієнта;o результативно і легко завершувати угодими розповімо на тренінгу Ефективні навички комунікацій з клієнтами фітнес клубів
17.08.20
Smart Fitness Academy Светланы Бирючинской
Вы все ещё испытываете дефицит клиентов? Тогда обручитесь правильно привлекать и удерживать с выгодой и для Вас и для клиента.
С правильными навыками не рождаются им обучаются!
Именно для этого, мы в SFA разработали и успешно обучаем эффективным коммуникациям и продажам для фитнес тренера и клуба, чтобы Вы достигали успеха!
Меняй свою жизнь сейчас! Перестань ждать чуда ниоткуда!
Твой успех в твоих руках! Уже 29-30 августа, этот волшебный семинар, который откроет новые возможности для тебя! Регистрируйся и меняй свою жизнь к лучшему! Этот семинар подойдёт и тренерам, и менеджерам по продажам и всем специалистам , кто трудиться в сфере услуг.
28.07.20
Smart Fitness Academy Светланы Бирючинской
Ваші переваги від навчання в @SFAcademy.ua :
1. Підвищення Вашої кваліфікації, що дозволить Вам бути більш експертними і знаходитись попереду конкурентів, маючи високу репутацію, популярність і заробляти більше;
2. Сертифікат міжнародного зразка, завдяки якому Ви з легкістю зможете працевлаштуватися як в Україні, так і поза її межами;
3. Навчання у найкращих викладачів України з 30 річним стажем успішного викладання, дозволить Вам отримати найякіснішу інформацію, що базується на світових наукових досвідах і міжнародних стандартах; 4. Навчання в освітньому центрі – лідеру на ринку підготовки фахівців у фітнесі України - дає Вам гарантії отримання найсучаснішої інформації, необхідної для успішного кар’єрного росту; 5. Безпечні умови проведення з урахуванням соціальної дистанції та інших заходів. 6. Міні-групи (до 10 студентів), що дозволяє викладачам приділити увагу й індивідуально попрацювати з кожним студентом; 7. Методичний посібник, завдяки якому не потрібно боятися забути щось з матеріалу, ви завжди зможете його переглянути; 8. Чудовий настрій ,приємна атмосфера і підтримка викладачів дають вам комфортне відчуття і впевненість у ваших можливостях. 9. Доступна структурована подача дозволяє Вам легко засвоювати матеріал з любого рівня підготовленості, і пам'ятати його довго. Реєструйтеся, щоб встигнути зафіксувати спеціальну ціну! 1, 2 серпня Львів + онлайн формат Цей курс підійде кожному, хто планує будувати успішну кар’єру персонального тренера або має бажання підвищити кваліфікацію у сфері оздоровчого фітнесу за міжнародними стандартами. Ви отримаєте унікальну можливість поповнити теоретичні знання і відпрацювати практичні навички за методиками Американського Коледжу спортивної медицини. Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/KTCGbFKiDzCX3GMq5
26.07.20
Smart Fitness Academy Светланы Бирючинской
А ми працюємо! Високий професійний рівень наших викладачів дозволяє навіть у форматі онлайн надати якісну освіту.
22.07.20
Smart Fitness Academy Светланы Бирючинской
Притча про навчання: Кремень і кресало
19.07.20
Smart Fitness Academy Светланы Бирючинской
С заботой об успешной карьере и репутации, мы подходим к обучению тренеров качественно и основательно!
19.07.20
Smart Fitness Academy Светланы Бирючинской
Стретчинг дуже популярний напрямок у фітнесі. Він допомагає поліпшити гнучкість, еластичність і забезпечити хорошу амплітуду у суглобах, що дає молодість і здоров'я вашим клієнтам. За для проведення безпечних і ефективних тренувань важливо враховувати анатомію суглобів, біомеханіку руху, роботу імпульсу при розтягуванні, безпечну ступінь розтягування. На навчальних семінарах в Smart Fitness Academy, ми не тільки розповідаємо, як правильно розтягувати себе і клієнтів, а показуємо і практикуємо разом.
16:51 19 июляSmart Fitness Academy Светланы Бирючинской
Реєстрація участі у семинарі по стретчингу для фітнес тренера: https://forms.gle/8rWkoEbqA6rU8B4K9
06.07.20
Smart Fitness Academy Светланы Бирючинской
Если вы фитнес тренер, то наверняка понимаете разницу между тренировками атлетов-спортсменов и обычных людей, у которых жизнь не подчинена только тренировочному режиму по принципу - поспал, поел, потренировался .
И в тренировках для здоровья важно понимать и применять последовательные этапы введения человека в тренировочный процесс.
☝️Первый и важный этап, сформировать правильные нервно- мышечные связи и умение контролировать все фазы движения через контроль, концентрацию с включёнными мышцами . 👍Очень важная компетенция тренера - педагогическая! Не выучив алфавит, язык не выучить! 🏆Именно поэтому на наших семинарах, мы много времени уделяем деталям в технике каждого упражнения и отрабатываем их !
17:12 13 июляTetiana Varukha
😎
05.05.20
Smart Fitness Academy Светланы Бирючинской
🏋Запрошуємо на онлайн семінар-практикум 23-24 травня - "Функціональні тренування з різним обладнанням" в Smart Fitness Academy.
☝В сучасних умовах функціональний тренінг продовжує набирати свою популярність. 🏋Цей формат зручно застосовувати і в залах і в онлайн тренуваннях.
✍На нашому онлайн курсі Ви ознайомитеся і відчуєте всі переваги цього методу тренувань.
✍Ви зможете прослухати теорію, відпрацювати практику в реальному часі.
✍ Побачити і детально розібрати каталог вправ. ✍Засвоїте алгоритми побудови функціональних комбінацій і уроків. Ви отримаєте унікальну можливість, знаходячись вдома, отримати якісне навчання за методикою Американського Коледжу спортивної медицини в найкращій школі країни з підготовки фітнес тренерів.
20.04.20
Smart Fitness Academy Светланы Бирючинской
Запрошуємо Вас, 25-27 квітня на багаторівневий сертифікований ОНЛАЙН курс «Персональний тренер тренажерного залу» (модуль І)
Із викладачами Smart Fitness Academy, науковцями, міжнародними презентерами та лекторами міжнародних конвенцій і конференцій, Світланою Бірючинською та Дмитром Гурковським.
Цей курс підійде кожному, хто планує бути тренером, або вже має досвід у персональних тренуваннях.
Ви отримаєте унікальну можливість поповнити теоретичні знання і відпрацювати практичні навички програм тренуваннь у реальному часі за методиками Американського Коледжу спортивної медицини від найкращіх фахівців країни з підготовки фітнес тренерів за міжнародними методиками. Як буде відбуватися: ☝ 12 годин ( по 4 години - 3 дні) ☝ Теорія і практика у реальному часі. ☝ Методичний матеріал. ☝ Відео каталог вправ з розбором техніки виконання. ☝ Доступ до відеозапису. ☝ Домашнє завдання. ☝ Персональна консультація з викладачем. (онлайн) ☝ Сертифікат міжнародного зразка при здачі теорії і практики (електронний тест) Програма семінару: ✅ Основи будови комунікацій і постановка цілей для займаючихся. ✅Визначення норм показників стану здоров’я. ( анкетування, тестування) ✅ Тренування рухових якостей (сила, гнучкість, витривалість). ✅ Методи розвитку силових здібностей. ✅Каталог вправ з відео техніки виконання ✅ Основи анатомії в фізкультурно-оздоровчих заняттях. ✅ Біомеханіка м'язової діяльності. ✅ Оздоровче тренування у різних форматах. Структура тренування. ✅ Анатомія силових вправ. Базові та ізолюючі вправи. ✅Побудова тренувальних програм для початківців. ✅ Побудова тренувальних програм на кардіотренажерах. ✅Технології ефективних комунікацій і продажів персональних тренувань. ⠀ ☝Навчання, це завжди вигідне вкладення грошей і часу! ⠀ 🎯 Впевнено крокуй до успішної кар'єри і лідером! ⠀ Реєстрація і детальна інформація на сайті: http://academy.smartfitness.com.ua/ , та за телефоном: ☎️ У Києві: +38(093)-115-70-21 #SmartFitnessAcademy
Совершите вторую покупку со скидкой 12%*
промокод:Скопировать
Промокод истекает через
030000
*действует при минимальном заказе на 300 грн

Хотите перейти к мобильной версии?

Остаться тутДа, перейти