Ваш городКиев?
Изменить

Отзывы - Кондитерская Цукерня №4

26 отзывов

Отзывы

Чтобы оставлять отзывы к акции вам необходимо авторизоваться или зарегистрироваться

23.04.20
Людмила Цева
Смачні торти... Привітні продавці))
03.03.20
Дарья Положишник
Продавать только свежую продукцию. И цены там космос. Можна купить такие канфети, в другом месте но на 20 грн дешевле +они ещё и свежие.
24.09.19
Светлана Гонтарь
Обожнюю солодощi в Цукерня, особливо ЛакiМакс!
26.07.19
Maria Rud'
Шановні адміністратори "Планета Цукерня", будь ласка, відредагуйте плейлист, який звучить в магазині! Такого засилля російського репу я не чула у жодній кондитерській, і не тільки у нашому місті! На мою думку, це аж геть не найкращий вибір, тим більше, якщо заклад орієнтований на маленьких відвідувачів!
13.07.19
Анна Криворучко
Вообще не следят за сроком годности продукции.
22.03.19
Alexandr Deineka
Прекрасный широкий ассортимент и качественное обслуживание. Советую всем
22.03.19
Lera Rybka
Самый большой выбор сладостей в городе! Всегда свежие тортики и печенье . Французское печенье и красный бархат- это мои фавориты. Особенно радуют дегустации тортов в будни ! Отличный кофе за приятную цену
22.03.19
Tetiana Marenych
Стоит отметить прекрасное обслуживание и невероятно вкусную продукцию. Рекомендую ❣️
23.12.18
Людмила Почоменко
Святкували День народження дитини, відповідальна особа - захворіла, про що мене навіть не збиралися попередити, майстер-клас, зрозуміло, не знайшлося заміни, щоб провести. Альтернативної пропозиції вирішення не запропонували, довелося самій випрошувати заміну майстер-класу із шоколаду, на майстер-клас із виготовлення мила (за який дуже вдячні аніматорам із "Паравоз"). Коли прийшли у зазначений час на свято, не було нічого приготовлено: ні кульок, ні стола із солодощами, ні килимки, якого обіцяли. Фотографа, якого обіцяли, довелося знову випрошувати. Фото, до речі, скинули аж через півтора тижні, хоча обіцяли на третій день. Працівники некомпетентні, відповісти на будь-яке питання не могли, говорили, що "стажери". Враження від організації найнеприємніше. Як бонус за "незручності" дали 5 відсотків знижки на торт і капкейки. Але чого варті оті миті, коли прийшли на свято, а там - пустота! Адміністратор, правда змушена була після того, як її потурбувалися, трохи "пошевелитися". Враження найнеприємніше. Безвідповідальність у всьому. Дівчатка-аніматори - молодці.
11.09.18
Ира Дидур
не свежий товар хотя спросила продавца об этом
13.09.17
Валюша Панасюк
супер вкусно.Детство моё
10.08.17
Наталья Левченко
Тортики всегда очень свежие, вкусные и креативные:) Персонал очень вежливый! Рекомендую Цукерню друзьям и гостям города ;)
Совершите вторую покупку со скидкой 12%*
промокод:Скопировать
Промокод истекает через
030000
*действует при минимальном заказе на 300 грн

Хотите перейти к мобильной версии?

Остаться тутДа, перейти