Ваш городКаменское (Днепродзержинск)?
Изменить

Торгово-виробничий комплекс Південний

1511 отзывов

Акции

Посмотреть
10
Стрільба в інтерактивному тирi «Дуель»
Львов, Щирецкая улица, 36
–50%
360180 грн.
Посмотреть
128
Знижка 50% на вхідний квиток до центру «Веселка»
Львів, Щирецька вулиця, 36
–50%
20 грн.
Посмотреть
Лазерна гра в розважальному центрі «Lazer Park»
Львів, Щирецька вулиця, 36
–50%
9045 грн.
Посмотреть
1
До 2 сеансів рефлексотерапії в центрі «VeroMed»
Львів, Щирецька вулиця, 36
–57%
350175 грн.
Посмотреть
19
Комплексне обстеження варикозу «VeroMed»
Львів, Щирецька вулиця, 36
–50%
300149 грн.
Посмотреть
1
До 3 сеансів епіляції лазером у «Ars Prime»
Львів, Щирецька вулиця, 36
–61%
350169 грн.
НивкиШулявская+ 4 станции
Посмотреть
3
Покупай мощный игровой ПК и получай подарок
Киев, Степана Бандеры проспект, 23
Бесплатно
НивкиШулявская+ 4 станции
Посмотреть
4
Покупай монитор — получай геймпад в подарок!
Львов, Тадеуша Костюшко улица, 24
Бесплатно
НивкиШулявская+ 4 станции
Посмотреть
3
Скидки до 40% на топовые игры PlayStation 4!
Киев, Степана Бандеры проспект, 23
–40%
Бесплатно
НивкиШулявская+ 4 станции
Посмотреть
11
Невероятные цены на смартфоны HUAWEI
Львов, Тадеуша Костюшко улица, 24
Бесплатно
НивкиШулявская+ 4 станции
Посмотреть
2
Покупай игровые мышки Dream Machines DM1
Львов, Тадеуша Костюшко улица, 24
Бесплатно
Показать все 127 акций

Здесь вы также найдете

О компании Південний

Торгівельно-розважальний центр «Південний» - найбільший у західній Україні. Він є розвинутою інфраструктурою з прекрасними умовами для праці, навчання, розваг та відпочинку. На території площею 13 гектарів розмістились 14 сучасних повноцінних комплексів. Вони представляють товари різних цінових сегментів, тому центр відвідує близько 20 тисяч осіб. Окрім брендових бутиків, в комплексі зібрано понад дві тисячі магазинів фірмового одягу, взуття та аксесуарів, виробів легкої промисловості.

ТВК «Південний» - приклад, що надихає

Торгівельно-розважальний центр «Південний» - найбільший у західній Україні. Він є розвинутою інфраструктурою з прекрасними умовами для праці, навчання, розваг та відпочинку.

На території площею 13 гектарів розмістились 14 сучасних повноцінних комплексів. Вони представляють товари різних цінових сегментів, тому центр відвідує близько 20 тисяч осіб. Окрім брендових бутиків, в комплексі зібрано понад дві тисячі магазинів фірмового одягу, взуття та аксесуарів, виробів легкої промисловості.

«Південний» має яскраву історію створення. Адже спочатку, у 1996 році, на його місці був звичайний невеличкий базар. Тоді ще ніхто навіть повірити не міг, що цей пустир за декілька років стане справжньою окрасою міста. Завдяки правильній організації бізнесу комплекс стрімко розвився, та не вздовж були зведені 14 споруд.

Зараз «Південний» - це комплекс, який об’єднує такі торгівельно-розважальні центри: «Торговий Пасаж», «Європа», «Україна», «Галичина», «Центральний», «Володимир», «Новинка», «Карпати», «Максимум», «Калина».

Для вашого вдалого шопінгу тут розміщені такі бренди та магазини: «FOOTTERRA», «Ochnik», «Kapris», «Dan Mark», «Ecco», «Анжело Марані», «Philippe Carat», «Avidita», «Station de France», «Lasagrada», «Крокус», «Stella Ricco», «Ramsey», «Marco Corvari», «Pierre Cardin», «Columbia», «Спортландія», «Мультиспорт», «Ferrari Junior», «Євротоп», «Центробувь» та багато інших.

«Південний» подарує вам океан гарних емоцій

Щоб ваш шопінг був більш вдалим та приємним на території комплексу представленні різноманітні види відпочинку та послуг.

В залі «Південний-EXPO» часто проводять масштабні виставки, конференції, ярмарки, концерти, фестивалі та інші події. Спорткомплекс «Олімпік» допоможе вам здобути бажані форми та підтягнути мишці. Якщо бажаєте дійсно розслабитись, то спа-центр європейського рівня «Три стихії» запрошує вас на комплекс процедур, що дарують відновлення сил та красу. Якісну консультацію та лікування надають лікарі в медичних центрах «Довіра» та «PARENS-Україна».

В автомобільному салоні VIP-класу «РІК АВТО» з сервіс-центром спеціалісти допоможуть вашій машині завжди бути «на ходу». В готелях «ADVENUS» та «Південний» вам запропонують комфортні номери та високий рівне обслуговування.

Сучасний дитячий садочок «Дивосвіт», який знаходиться у ТВК «Південний», перший дитячий заклад, збудований у Львові за роки незалежності. Він розрахований на 150 місць та надає чотириразове харчування й виховання за дошкільною програмою.

Також своїх відвідувачів з нетерпінням чекають такі заклади: етно-ресторан «Гуцульський двір», ресторан-корабель «Фортуна», кав'ярня «Ірис», кафе-бар «Біскотті», ресторан «BUON GUSTO», «Bar Espresso», «Магія кави» та інші.

Окрім цього у торгівельно-виробничому комплексі розміщені центр розваг та раннього розвитку для дітей «Веселка», мистецька галерея та багато інших закладів для якісного відпочинку та розваг. Відвідувачам надаються нотаріальні, банківські та поштові послуги, працюють численні ательє та ремонтні майстерні.

Телефоны
+38 (097) 095-12-96
Показать номер
Адрес
Львов, Щирецкая улица, 36
ВРЕМЯ РАБОТЫ
вторник10:00-20:00
среда10:00-20:00
четверг10:00-20:00
пятница10:00-20:00
суббота10:00-20:00
воскресенье10:00-20:00
Совершите вторую покупку со скидкой 12%*
промокод:Скопировать
Промокод истекает через
030000
*действует при минимальном заказе на 300 грн

Хотите перейти к мобильной версии?

Остаться тутДа, перейти