Ваш городИвано-Франковск?
Изменить

Отзывы - Сеть ветеринарных клиник ОлВет

367 отзывов

Отзывы

Чтобы оставлять отзывы к акции вам необходимо авторизоваться или зарегистрироваться

21.07.20
Роксолана Бойчук
Ивано-Франковск, Молодежная улица, 55
Жах. Непрфосіоналізм ветлікаря Яремчук Соломії.Поставили собаці невірний діагноз і ще й не визнають це. Люди, думайте перш ніж погоджуєтесь на лікування.
16.07.20
Віталій
Ивано-Франковск, Молодежная улица, 55
Клініка для викачування грошей
16.07.20
Юлія Собецька
Ивано-Франковск, Молодежная улица, 55
Не рекомендую абсолютно нікому, навіть ворогу. «Лікувала» тут свого кота британця. На протязі декількох місяців мого кота просто мучили, по-іншому і сказати не можу, бо лікуванням це важко назвати. Жодного толкового діагнозу не було поставлено, лікували і самі не знали від чого. Тварині ставало тільки гірше, а нас годували обіцянками і тягнули гроші. Неможливо передати словами і описати скільки він натерпівся, і кров переливали, і крапельниці ставили, і на стаціонарі лишали не один раз, і в кисневому боксі тримали. Про догляд тварини на стаціонарі окрема тема. Не знаю куди дивляться лікарі, але мій величезний кіт, який на той момент важив майже 10кг, сидів весь мокрий (читай обпісяний) в малесенькому боксі, за який я платила шалені гроші. На прохання прибрати і краще дивитися за ним навіть не відреагували. Ну а в кінці просто сказали забирати додому напівмертву тварину, бо більше нічого не можуть зробити. Про суму,яку ми там залишили за весь час,я навіть не буду говорити. Тисячі гривень пішли на те, щоб мій найдорожчий на світі кіт останні місяці свого життя провів в страшних муках. Скільки буду жити, стільки буду жаліти, що не забрала його звідти і не показала іншим спеціалістам.
16.07.20
Артур Макс
Ивано-Франковск, Молодежная улица, 55
Яремчук Соломія - безвідповідальна вет.лікар,безпосередні дії(а точніше бездіяльність) якої ,призвели до загибелі високопородного цуценя.Адже привезли в перший день(приблизно в обідній час) собаку на огляд коли тільки починалась хвороба,можливо важко було виявити,але швидко ставиться хибний діагноз (параденіт)та прописується лікування.Собаці стає гірше,їду знову (вже вечір),знову огляд,діагноз залишили,але змінили курс лікування.Вночі йому стає ще гірше,мені по телефону кажуть краще приїжджайте зранку(певно хотіли виспатись) вас прийме інша зміна,але я настояв щоби мене прийняли негайно та оглянули(вкотре)цуценя.Тоді вже десь о 4:00 ранку робиться тест(чому не раніше?) та ставиться діагноз CPV(хлопець помічник лікаря на тій зміні вже на другому огляді натякав Яремчук,що це CPV,але вона не сприйняла це до уваги),оскільки з таким діагнозам не лишають в стаціонарі(йшов 2021 рік!)де шанси на виживання значно вище,виписується курс на термінове лікування,адже кожної хвилини вірус знищує кішківник.Починається збір ліків по цілодобових аптеках міста,та десь о 9:00 лікування вдома.На даному етапі завдяки вет.лікарці Яремчук, ми втратчаємо майже добу часу!!!,та за кожен прийом платимо поновому в повному обсязі як ніби ми прийшли вперше,незважаючи на помилкові попередні діагнози. Незабаром цуценя помре від ускладнень:( Задля об'єктивності варто зазначити,що у цій лікарні є досить високопрофесійні спеціалісти,та мені тоді не пощастило потрапити на прийом саме до Яремчук Соломії.На запитання чому не оглянути одразу як слід та не зробити тест,який лежить на полиці ,була відповідь від Соломії у стилі "сам дурак",та треба було одразу їй викласти усі симптоми,але як відомо усі симптоми не з'являються одразу,але поступово,та на кожен прийом я казав те що саме було на той час. Тим не менше,хочеться подякувати власнику вет.лікарень Олвет,адже у дуже багатьох випадках саме ваші спеціалісти рятували життя моїм собакам,у тому числі у нічний час.
16.07.20
Віталій Возняк
Ивано-Франковск, Бельведерская улица, 14
Фахівці якісно вирішили проблемку мого Марлі. Чудово все роз'яснили і показали. Дякую!
16.07.20
Віталій
Ивано-Франковск, Бельведерская улица, 14
Висмокчуть з вас всі гроші І результату не буде
23.06.20
Nazar Kamets
Ивано-Франковск, Молодежная улица, 55
Надзвичайно щирий, добрий та приємний персонал. Рекомендую своїх домашніх улюбленців лікувати саме тут. Є навіть стаціонар для тварин.
23.06.20
Анна Строцкая
Ивано-Франковск, Молодежная улица, 55
Ми приїхали в клініку після 21,приняли нас дуже добре, було видно, що робилося усе можливе і не можливе, нас принімала Настя і якщо не помиляюсь лікар Сергій, вони молодці, на жаль наша собака померла, але мы були самі винуваті. Слава Богу, що дали нам змогу борг оплатити, частково, рекомендую.
23.06.20
Jeck Merison
Ивано-Франковск, Молодежная улица, 55
Приходили і очікували 10хв поки в приймальні по телефоні жінка поговорить у власних справах!!!
23.06.20
Тарас Патроняк
Ивано-Франковск, Молодежная улица, 55
Прикро вражений!!! . Відмовилися надати допомогу постраждалій лелеці. Просто без слів. А на відповідь яку ви надали-то совісті у вас немає а не орнітолога.
23.06.20
Ирина Кратько
Ивано-Франковск, Молодежная улица, 55
Безобразное отношение и к клиентам и к их питомцам!!!Животное даже не стали смотреть!!!
23.06.20
Юра Галій
Ивано-Франковск, Молодежная улица, 55
Чудова клініка.Мені дуже сподобалась.Кастрували собаку кобеля лабрадор-ретривер.Гарне відношення як до людає так і до тварин.Прокунсультували, відповіли на всі наші запитання .Собаку після кастрації нічого не боліло.Читав відгуки,пишуть не дуже хороше.Але я перевірив на власному досвіді.Одним словом прекрасна клініка.Рекомендую!!!
Совершите вторую покупку со скидкой 12%*
промокод:Скопировать
Промокод истекает через
030000
*действует при минимальном заказе на 300 грн

Хотите перейти к мобильной версии?

Остаться тутДа, перейти