Ваш городИвано-Франковск?
Изменить

Отзывы - Сеть ветеринарных клиник ОлВет

402 отзыва

Отзывы

Чтобы оставлять отзывы к акции вам необходимо авторизоваться или зарегистрироваться

21.01.21
Аліна Сидорчук
Ивано-Франковск, Бельведерская улица, 14
Не рекомендую цю клініку, толком не пояснили, з тим чим я звернулася, але звернули увагу на інше...
19.01.21
S Sn
Ивано-Франковск, Молодежная улица, 55
жахливе та невідповідальне ставлення до тварин! халатне відношення! проводилась операція за допомогою ендоскопу та перед нею огляд та узд тварини! виявляється повинні були провести повний огляд органів тварини, щоб знати чи можна допускати до операції та вводити наркоз, але нашому коту зробили лише узд серця, і те незрозуміло чи добре. за два тижні перед тим як ми туди звернулися кішці наших знайомих зробили узд всіх органів та допустили до операції, але настільки халатно, що тепер боряться за життя кошеня інші лікарі, оскільки йому було заборонене введення наркозу та проведення операції!!!!!!
05.01.21
Юрий Орлов
Ивано-Франковск, Молодежная улица, 55
Поставили неправильный диагноз, собака умерла
05.01.21
Román PhotoBlog
Ивано-Франковск, Молодежная улица, 55
Привезли собаку з переломом лікарі зробили перевязку і відпустили додому. Зовсім некомпетентний персонал який не має права лікувати тварин.
26.12.20
Anyuta 9
Ивано-Франковск, Молодежная улица, 55
Завжди звертаємось саме сюди. Великий плюс, що клініка працює цілодобово. Гарне відношення до тварин. Окрема подяка Антону Михайловичу, лікуємось у нього роками, золотий лікар! Робив нам дві операції. Сміло рекомендую!
26.12.20
Людмила Дудчак
Ивано-Франковск, Молодежная улица, 55
Яремчук Соломія некомпетентний ветеринар, і нажаль там більшість таких. Дуже сумно, що у Франківську немає альтернативних клінік і Олвет цим користується, все базується спершу на грошах. Якщо не впеанені в діагнозі, то краще не беріться лікувати тварин. Ви тільки погіршуєте їхній стан . І ясно, що Ви завжди будете праві, але тільки для себе . Дослідження проводились (21.11.2020 заг. ан. крові 24.11.2020- заг. ан.крові 25.11.2020-біохімічне дослідження 25.11.2020 - піроплазмоз(не підтвердився) 26.11.2020- заг. ан. крові; лейкоформула 27.11.2020 - - заг. ан. крові; лейкоформула; УЗД 28.11.2020 - біохімія ; заг. ан. крові; лейкоформула. Це все є у виписці з Вашою печаткою. Рекомендацій ми дотримувались але лікування тільки погіршувало стан повторюю іще раз! Критичний стан виник вже як собачка була на стаціонарі, і коли я розмовляла з вет.лік о 11:18, і він повідомив що стан стабільний, а за 30 хв коли ми приїхали і побачили що вона у важкому стані, і вся жовта (про це лікар не повідомив ). І говорив щей про можливу операцію по телефону (напевно неочікував що ми так скоро приїдем), ясно що в такому стані операцію б тварина не пересла. І у виписці пише погіршення стану з 10:30. Конвульсії і кома 1.
26.12.20
tekla
Ивано-Франковск, Молодежная улица, 55
Нажаль попали до не компетентного ветеринара, котрий прописав нашій собаці медикаменти, котрі впливають на нирки , після 3 днів робить аналіз крові, де звісно ниркові показники не в нормі. Після чого ставить діагноз ниркова недостатність та прописує 3 дні стаціонару. Ще один з негативів— це брак адекватного спілкування ветеринара з людьми. Шановний С.В люди котрі приносять вам своїх улюбленців— оплачують ваш гонорар-тому стриманість вам не завадить!! ми звернулися з нашою собакою Ніка до іншої клініки, там її обізнано обстежили, лікарі були лаконічні , тотожні і діагноз «ниркова недостатність» не підтвердили!!
26.11.20
Олена Швець
Ивано-Франковск, Молодежная улица, 55
Важка дійсність. Тимофія вже немає.Важкий випадок, вік, вихідні чи щось ще....Частковий параліч задніх лап стався в суботу зранку. Відразу звернулись в олвет. Перший діагноз- артрит. Після узд без доплера! та аналізів ! другий діагноз-серцева недостатність та тромбоз. Від стресу кіт почав задихатись, його закололи фурасемідом без прикриття аспаркамом або чимось ще. Плюс накололи наркотичним обезболюючим. Ми лишили кота на добу. Отримали зранку в неділю напівсвідому обпісяну тварину! Як за добу таке можна зробити з твариною!!!! Запропонували колоти далі налбуфін , фуросемід 2.0 2р/д!!!!! , препарат для серця і розріджуючий(до цього питань немає). З фуросемідом виходять мікроелементи, якщо їх не покривати, люба істота дасть судоми. Нам нічого не давали!!!! Я не знаю: кіт не зміг прийти до тями від надвеликої дози наркотичного знеболюючого чи завелика доза фуросеміду без прикриття дала судоми. І то і інше-непрофесійно. Корпоративні стандарти даної клініки, які заточені на заробленні грошей, вбивають тварин! Маю сказати і добре- приймали нас оперативної. Нічого не поверне нашого кота! Не рекомендую! Біда нашого міста- відсутність альтернативи цілодобової ветклініки!
26.11.20
Marina Zhybak
Ивано-Франковск, Молодежная улица, 55
Ціни дуже завишені та не відповідають якості роботи, здирають гроші,а результату 0, дуже не рекомендую цю ветлікарню, працюють не компетентні лікарі((((((((
26.11.20
Катерина Лугова
Ивано-Франковск, Молодежная улица, 55
Здавали кров після укусів кліщів.Зробили повторний аналіз на другий день.в чеку дослідження на 3 показника ,а в розпечатаному листі тільки 1 показник.Питання ,решту просто не робили?І чому ціни не співпадають з цінами на сайті?
26.11.20
Ольга Груб'як
Ивано-Франковск, Бельведерская улица, 14
Дуже хороша клініка.
26.10.20
Владислав Кулик
Ивано-Франковск, Молодежная улица, 55
Привітний молодий персонал. Все необхідне для обстеження обладнання наявне. Умови стаціонару бажають кращого, особливо для собак середнього та великого розміру. Ціни високі.
Совершите вторую покупку со скидкой 12%*
промокод:Скопировать
Промокод истекает через
030000
*действует при минимальном заказе на 300 грн

Хотите перейти к мобильной версии?

Остаться тутДа, перейти