Ваш городЧеркассы?
Изменить

Отзывы - Онлайн-обучение Апельсин

6 отзывов

Отзывы

Чтобы оставлять отзывы к акции вам необходимо авторизоваться или зарегистрироваться

24.09.19
Татьяна Кокнова
Рекомендую цю школу усім діточкам. Мій син майже пройшов повний курс в ми у повному захваті. Ціле літо він не гаїв час, а проводив день за днем креативно, виконуючи завдання, підбираючи фото. Особлива вдячність викладачам, які окутали його піклуванням та усебічною підтримкою. Заняття дуже інформативні, візуалізовані та цікаві для дитини. Тому дуже рекомендую та ще раз дякую за вашу кропітливу працю! :)
12.09.19
Елена
более 100 отзывов
Киев, Мукачевская улица, 14
Весьма интересные курсы, прохожу сама
28.08.19
Лена
более 100 отзывов
Киев, Мукачевская улица, 14
Хорошие курсы по хорошей цене!) Обязательно запишу ребенка)
23.08.19
Яна Сташкова
Моя доня займається вже третій місяць у школі "Апельсин" і я дуже радію від цього, бо по-перше, дитина має цікавий досвід ненудного навчання, по-друге - вона отримує корисні у сучасному світі знання з того, як можна проявляти себе у просторі соцмереж і має від цього справжнє задоволення! По- третє- вона почала вчити мене, як користуватися інстаграмом і це тішить і її, і мене, бо доця відчуває себе дуже дорослою вчителькою для матусі, а я дізналася багато нової для себе інформації про цю соцмережу 😊 Тож я дуууже рекомендую школу "Апельсин"!
16.08.19
Oksana Rozhmanova
Очень довольна занятиями , начало занятий припало когда у дочери появился эккаунт в Инстаграмм. Теперь у неё не бессмысленные фоточки, а упорядоченные и смысловые посты. Очень нравится Катерина, голос просто завораживающий. 😆 Рекомендую всем!
10.03.19
Ольга Погребная
Дочка второй месяц занимается в Инсташколе "Апельсин". С удовольствием делает домашние задания и изучает новые темы. Во многом уже подсказывает родителям)))) как пользоваться инстаграмм в полной мере. Большое спасибо всей команде!
Совершите вторую покупку со скидкой 12%*
промокод:Скопировать
Промокод истекает через
030000
*действует при минимальном заказе на 300 грн

Хотите перейти к мобильной версии?

Остаться тутДа, перейти